Treća pobjeda u nizu! Sloga – Kamen = 2:0

U 22. kolu 3. HNL-jug Sloga je upisala treću pobjedu u nizu pobjedivši Kamen sa 2:0. Prvo poluvrijeme nam je donijelo tvrdo i taktičko nadmudrivanje. Treba izdvojiti stopostotnu priliku Katića koju nije uspio iskoristiti kada je izašao oči u oči s gostujućim vratarom nakon lijepog proigravanja Boljata. Kada se činilo da će poluvrijeme proći bez golova, naši momci dolaze u vodstvo. Nakon kornera u 44.oj minuti i velike gužve gol je postigao mladi Bratim. Odmah u slijedećem napadu jednu napucanu loptu je iskoristio Copić i zabio za 2:0.
Drugo poluvrijeme je Sloga bila puno bolja na terenu i sama sreća je tvrde goste spasila težeg poraza! Nakon duplog pasa s Gotovcem i prodora po boku naš kapetan Marović pogađa vratnicu.
Stopostotnu šansu nije iskoristio Copić, a nedugo poslije gostujućeg vratara na muke je stavio Marović efektnim škaricama. Naši momci su imali još par dobrih situacija koje nisu iskoristili. Treća je ovo pobjeda naših momaka, koja nam je donijela veliki skok na tablici i podigla samopouzdanje.
U slijedećem kolu koje se igra u srijedu u Pločama protiv Jadrana idemo po pobjedu i nastavak ovog fantastičnog niza.