Sloga – Zmaj (M) = 3:0!

Sloga je došla do nova tri boda u 24. kolu iako je u današnju utakmicu ušla pospano i pomalo defanzivno orijentirana,a  Zmaj je pokazao da se voli nadigravati. Nakon poluvremena za zaborav, u drugo poluvrijeme je ušla hrabra i ratnička Sloga na kakvu smo navikli. Prvi gol je postigao Romić iz slobodnog udarca nakon lošije reakcije gostujućeg vratara. Nedugo zatim Pezo ostaje sam na 5 metara i povećaje vodstvo nakon ubačaja. Najljepša akcija na utakmici je dovela do trećeg pogotka. Marović je prošao kroz sredinu,okomito proigrao Romića koji fantstičnim centaršutom pronalazi Katića koji nije imao težak posao poentirati za 3:0. Nastavljamo pobjednički prema zacrtanom cilju nakon katastrofalnog ulaska u sezonu. Čestitamo treneru Borisu Paviću i njegovim momcima. U subotu nas očekuje gostovanje u Metkoviću protiv Neretve.