Sloga – Zadar = 2:0!

Danas smo na našoj Glavici dočekali HNK Zadar i pobjedili 2:0 u 6. kolu 3. HNL jug. S velikim respektom smo ušli u ovu utakmicu s obzirom kakva nogometna imena nastupaju za Zadar, ali od prve minute na terenu je postojala samo jedna ekipa naša Sloga. U trećoj minuti pritisak na zadnju liniju naših napadača, Marović gađa gredu i odbijenu loptu prati i ide proslijediti u gol, gostujući branič ga ruši ispred prazne branke, ali sudac ove utakmice Klaić ne svira čisti jedanaesterac. Nastavile su se redati odlične akcije naših momaka do kraja poluvremena, ali nismo uspjeli poentirati.
Drugo poluvrijeme fenomenalno otvaramo. Fantastičan centaršut iz kornera Romića, Marović nebeskim skokom spušta za Vukovića koji zabija za vodstvo i veliko slavlje naših momaka na Glavici. U 75.oj minuti konačno i jedanaesterac za nas, blokiran šut Romića rukom. Naš kapetan Marović je siguran s bijele točke i konačnih 2:0. Velika pobjeda naših momaka, fenomenalna partija svih igrača od prvog do zadnjeg i skok na 3.mjesto na ljestvici i to bez poraza u 6 kola. Čestitamo našem treneru Borisu Paviću, cijeloj ekipi i stručnom stožeru.