Sloga remizirala u 31. i 32. kolu

Nogometaši Sloge su u 31. kolu kod kuće dočekali Neretvu odigravši 1:1. Sve se dogodili u prvih 20 minuta. Sloga je povela već u 4. minuti iz kaznenog udarca golom Romića, da bi gosti u 19. minuti preko Ankovića postavili konačnih 1:1.
A u 32. kolu Sloga je gostovala u Vodicama također odigravši 1:1. Domaćini su u 53. minuti ostali bez Sušića zbog drugog žutog kartona, a Sloga je to iskoristila u 64. minuti kad Mario Marović postiže zgoidtak za 0:1. I kad su svi već mislili da će Sloga uzesti sva tri boda, ipak u 92. minuti Petričević uspijeva postići zgoditak za Vodice za konačnih 1:1.
Još su preostala 2 kola do kraja sezona, a Sloga će u svojoj posljednoj utakmici kod kuće dočekati Hrvace, a onda ide u goste Zagori.