Sloga – Neretvanac = 0:0

Po hladnoj buri  odigrano je 18. kolo 3. HNL – jug gdje je Sloga kod kuće dočekala Neretvanac, a završilo je najnepopularnijim rezultatom 0:0. Prvo poluvrijeme Sloga je igrala niz vjetar ali nisu uspjeli savladati vratara gostiju Perića. U 3. minuti igrač gostiju igra rukom u svom kaznenom prostoru, no sudac ne dosuđuje kazneni udarac! U 8. minuti Boljat sa 20 metara puca pokraj stative, u 22. Romić je akciju završio udarcem preko vrata, u 25. Pezo u izglednoj prilici ali vratar Perić spašava padom u noge, te u 37. Copić puca u blok igrača. Desetak udaraca iz kuta domaćini nisu uspjeli oplemeniti uvijek je bio pobjednik Perić.

U drugom dijelu premda uz vjetar, Katić je u prilici ali Perić brani, a potom i branič Andabak u 60. minuti silovito puca pokraj vrata, te u 77. minuti udarac Marovića glavom ponovno je Perić na mjestu. Svakako treba spomenuti da su i gosti prijetili kontrama ali mladi Vladović nije savladan, koji je zamijenio bolesnog Šolića, premda nije imao toliko posla kao kolega na suprotnoj strani. Veseli činjenica da je Sloga u prva dva kola osvojila 4 boda i bez primljenog zgoditka, no nema vremena za detaljnu analizu ove utakmice jer već za dva dana Sloga gostuje u Hrvacama.