Prolaz u Kupu, poraz u prvenstvu

Poljičanin – Sloga = 1:5
Sloga – HV Posedarje = 1:3

U šesnaestini Županijskog kupa odigrane ove srijede, Sloga je sa uvjerljivih 5:1 slavila u Srinjinama protiv Poljičanina. Mario Marović upisao je još jedan hat-trick, dok su mrežu još zatresli Pezo i Boban. Sljedeće kolo Kupa je na rasporedu 26.05.
A jučer je odigrano 28. kolo 3. HNL-jug gdje je sloga ugostila NK Hrvatski vitez iz Posedarje. Odmah na samom otvaranju utakmice u 1. minuti nezapamćena situacija, gdje naš vratar Šolić obara protivnika van 16m te dobiva izravni crveni karton. Tako je Sloga doslovno cijelu utakmicu igrala sa igračem manje. Odmah je iz igre izašao Boban Ivo da bi ušao rezervni vratar Jakov Vladović. U 8. minuti Mario Marović ne pogađa iz jedanaestarca, dok su upravo gosti poveli iz kaznenog udarca u 33. minuti (Torbarina), no Katić u 41. minuti izjednačuje na 1:1. Nažalost pred sam kraj utakmice u 77. i 78. minuti Sloga prima još 2 zgoditka, te sa ukpnih 1:3 završava utakmicu.