Primorac BNM – Sloga = 2:1

Sloga je u 27. kolu poražena u Biogradu od Primorca sa 2:1. Sloga je u 18. minuti preko Peze povela sa 0:1, no glavni današnji akter na utakmici sudac Mišo Krešić dosuđuje kazneni udarac za domaćine u 41.minuti koji je realiziran. U drugom poluvremenu nastavak dosta nervozne i isprekidane utakmice gdje je sudac opet bio u glavnoj ulozi podijelivši 5 žutih kartona našim igračima i isključivši trenera Pavića. U 60. minuti domaćini preokreću rezultat na 2:1 što na kraju ispada i konačan rezultat. Možemo samo naglasiti da smo izrazito tužni i duboko povrijeđeni sa svim jučerašnjim događanjima u Biogradu i izražavamo nadu da se ovako nešto neće nikome ponoviti.
Puno je uloženo u ovu našu lijepu priču, a da onda jedan naručeni lik zalutao u nogomet pokuša uništiti sve lijepo što smo do sada samo svojim radom, trudom i odricanjem stekli. No, glavu gore jer već ove srijede odigrava se kup utakmica protiv “susjeda” iz Srinjina.