Poraz i remi za kraj sezone!

Sloga je u 33. kolu kod kuće dočekala Hrvace, te iako je imalo vodstvo od 1:0 sve do 71. minute (strijelac za Slogu je bio Ćubelić), gosti su prvo iz kaznenog udarca, a zatim i 6 minuti poslije iz igre preokrenuli na konačnih 1:2.
A jučer je odgirano i posljednje 34. kolo gdje je Sloga gostovala u Unešiću gdje je odigrala jednu super utakmicu za gledatelje sa puno preokreta remiziravši 3:3 sa Zagorom. Domaćini su poveli rano iz kaznenog udarca, no Sloga preko Radića i Marovića dolazi u vodstvo 1:2. Domaćini u 54. poravnavaju na 2:2, no Ćubelić u 62. opet dovodi Slogu u vodstvo 2:3. Za konačnih 3:3. domaćin dolazi dvije minute prije kraja utakmice.
Sloga je na kraju zauzela 9. mjesto sa osvojenih 50 bodova, a pritom ostvarila 12 pobjeda, 14 remija i 8 poraza sa gol razlikom 48:45, a najbolji strijelac je Mario Marović postigavši 16 zgoditaka.