Zaustavljen niz Sloge! Sloga – Jadran (KS) = 1:3!

Nogometaši Sloge prekinuli su niz od 12 utakmica bez poraza, a opet ih je Jadran iz Kaštel Sućurca porazio 1:3. Gosti su već u 11. minuti preko Karamana poveli 0:1, i s tim se rezultatom otišlo na polovrijeme. U nastavaku, Jadran KS preko Eleza u 66. minuti iz jedanaesterca te Andrića u 75. minuti povisuju na visokih 0:3. Sloga tek u 83. minuti preko Ante Baraća smanjuje na konačnih 1:3.

Sloga nije bila “prava” momčad u ovoj utakmici kakvu smo je dosad navikli gledati, te gosti zasluženo odnose sva tri boda. Također moramo spomenuti i jako loše suđenje glavnog suca Ante Čaića koji je podjelio čak 12 kartona! Čak 6 žutih kartona dobili su igrači Sloge, a Matko Šimić u 81. minuti i drugi žuti , a Mario Marović u 88. minuti i direktni crveni karton, pa je utakmica imala i povremenih tenzija na terenu.

Nakon ovog poraza, i remija Uranie i Uskoka, Sloga sad već zaostaje 5 bodova za Uraniom, a sljedeće kolo gostuje u Glavicama. Napominjemo da ove srijede na rasporedu su četvrtfinalni dvoboji Županijskog Kupa, gdje će Sloga kod kuće dočekati Omladinac!