Velika pobjeda! Sloga – Urania = 4:3!

sloga-urania-4-3-2016Nogometaši Sloge su u 10. kolu 1. ŽNL Split upisali vrlo važnu i veliku pobjedu protiv Uranie pobjedivši sa 4:3! To je treća uzastopna “derbi” pobjeda u nizu nakon Mosora i Uskoka, te je Sloga sad na samo 2 boda od vodećeg Uskoka! Sloga je pred kraj prvog poluvrmenea u svega dvije minute (42. i 44.) preko iskusnog Ante Baraća otišla na odmor sa prednošću od 2:0! U 57. minuti Mario Marović povisuje na 3:0, a kad su gosti nekoliko minuta iza toga promašili jedanaesterac, nitko nije očekivao da će se do kraja susreta prava “drama” događati. Naime u svega minut vremena (67. i 68. min) Urania preko Žižića i Zebića smanjuje na 3:2! Srećom Ujević u 71. povisuje na 4:2, no Urania u 92. minuti opet preko Zebića smanjuje na 4:3, no srećom, zadnjih par minuta Sloga se uspješno obranila i zadržala konačnih 4:3!

Velika, a na kraju jako teško zarađena, pobjeda Sloge koja se sa uzastopne 3 pobjede zasluženo primakla samom vrhu ljestvice! Čestitke igračima i treneru Siniši Jaliću na ovim odigranim zadnjnim utakmicama! Sljedeće kolo Sloga gostuje kod GOŠK-a koji nakon 10. kola ima svega 4 boda!