Velika pobjeda! Primorac BNM – Sloga = 1:2!

Na mokrom i blatnjavom terenu Mravinčani su u gostima kod momčadi trenera Stanka Mršića upisali šestu ovosezonsku pobjedu rezultatom 1:2! Cijeli zaplet utakmice, ali ispostavilo se i kraj odigrao se u prvih 45 minuta! Primorac preko Kušete iz jedanaesterca dolazi u vodstvo, a nakon toga uslijedio je munjeviti povratak Sloge! Prvo Copić poravnava rezultat u 38. minuti, da bi prvi topnik lige Marović u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena zabio za potpuni preokret od 1:2, a pritom i svoj 12. pogodak u ovom dijelu sezone! Ponovno su naši momci imali veliku podršku s tribina i to na jednom od najudaljenih gostovanja na koja ćemo ići u ovom natjecanju tako da sve zahvale idu našim vjernim Zvrčarima!