Važna pobjeda! Split – Sloga = 1:2!

Prva pobjeda Sloge u ovoj sezoni na gostujućem terenu! Naši momci su fanatičnom borbom i zalaganjem na terenu dostigli rezultatski minus od 1:0 na poluvremenu.
Iako smo i prvo poluvrijeme bili dobri, drugo je naša ekipa izašla na teren i pokazala kako se bori za svoj klub i dres koji nosiš. Nakon prekršaja na kapetanu Maroviću Romićev centaršut završava u golu nakon lošije reakcije domaćeg vratara.
Samo nekoliko minuta kasnije u kazenenom prostoru je srušen Boljat. Sigurno vratara u jednu stranu, a loptu u drugu stranu je poslao Marović i donio prva tri gostujuća boda koja će nam dati još jači vjetar u leđa u nastavku sezone! Čestitamo treneru Borisu Paviću i našim momcima i idemo još jače dalje!