Uvjerljiva pobjeda! Sloga – Vinjani = 4:0

screen_shot_09-25-16_at_08-03_pm_001

Nogometaši Sloge su u 4. kolu 1. ŽNL Split u svim aspektima nogometne igre deklasirali danas indisponiranu momčad Vinjana, a samo zahvaljujući gostujućem vrataru Kaliniću, pobjeda je mogla biti još puno veća! Bila je to jedna utakmica koju Sloga odavno nije tako dobro odigrala na svom terenu uz svoje navijače i bila dominatna momčad čitavih 90. minuta! Nakon 4. kola Sloga je sa 8 bodova pri vrhu ljestvice, a sljedeće kolo ide u goste Jadranu iz Sućurca.

Već u prvom poluvremenu Sloga je riješila pitanja pobjednika otišavši na odmor sa 3:0. Prvo je Maloča iz lijepe akcije, neometan poentirao glavom u 22. minuti, a 6 minuta poslije na lijep ubačaj sa lijeve strane Mario Marović postiže lijep zgoditak glavom sa oko 15 metara! U 39. minuti nakon odigrane akcije iz kornera, Matko Šimić postiže isto lijep zgoditak udarcem sa oko 20-tak metara!

I u drugom poluvremenu smo gledali opasdu gostojućih vrata, a iz jednog takvog napada, Franić je efektno uposlio Marovića, koji smireno pogađa za 4:0. Do kraja utakmice Sloga je imala, a i u prvom poluvremenu također, dosta šansi za povećanje rezultata, no gostujući vratar Kalinić je danas bio jedini na visini zadatka kod gostiju.

Odavno nismo gledali jednu domaću utakmicu, u kojoj je Sloga dominirala cijelu utakmicu, odlično igrala, stvorila pregršt šansi i  postigla 4 zgoditka, pa ovim putem želimo iskreno čestitati igračima i treneru Siniši Jaliću! Uz Slogu, jedino je Jadran iz Tučepa još neporažena momčad u 1. ŽNL nakon 4. kola!