Urania – Sloga = 0:3!! Hat-trick Marovića!

Pobjeda od 0:3 na gostovanju kod Uranije u Baškoj Vodi i nastavak čudesnog niza i učvršćivanje 3.mjesta na tablici. Hat trick kapetana Maria Marovića i fanatična igra cijele momčadi koja živi i diše kao jedan. Prvo poluvrijeme smo dominirali i nametnuli svoj ritam po jako teškom terenu i sama sreća je spasila domaćine. Iako treba istaknuti i odličnu intervenciju našeg vratara Brdara koji je obranio jedan na jedan domaćen napadaču. Drugo poluvrijeme ulazimo malo pospano i 10 minuti izgledamo neprepoznatljivo. Naš trener radi neke zamjene i mjenja ritam utakmice koji dovodi do ovog fantastičnog rezultata, dvije asistencije Katića i jedna Romića za našeg kapetana Marovića i velika pobjeda “Borinih ratnika”. Čestitamo našem treneru Borisu Paviću i njegovim ratnicima na ovoj fenomenalnoj priči i nadamo se da ćemo nastaviti ovim putem dalje.