Treći poraz zaredom! Sloga – GOŠK = 2:3

ScreenShot062Nogometaši Sloge nastavljaju sa rezultatskom krizom i dalje, te upisuju i treći uzastopni poraz zaredom, čime gube korak sa vodećima na ljestvici, a sustigli su ih i sada momčadi iz sredine tablice! Sloga je kontrolirala igru u prvom poluvremenu, te su u 29. minuti iz kaznenog udarca, kojeg je realizirao Maloča, poveli sa 1:0. No, nakon toga dolazi do pada igre, pa gosti pri kraju prvog poluvremena u 40. i 44. minuti, preko Ercegova i Kovačevića, preokreću rezultat na 1:2! U drugom poluvremenu Sloga je nastojala izjednačiti, no bez nekih većih prigoda, no trud se ipak isplatio u 90.minuti kada Franić postiže zgoditak za 2:2. I kad su svi već mislili da će tako i završiti, u 93. minuti Đuras zabija za 2:3, te donosi GOŠK-u velika 3 boda s gostovanja! Prethodno je Sloga tražila prekršaj oko 16 metara ispred protivničkog gola, no glavni sudac Milin ostao je nijem, te dok su domaćini protestirali Đuran je, uglavnom nečuvan, iz kontre postigao zgoditak!

Nažalost, Sloga nije uspjela izaći iz krize, već je sa trećim porazom zredom dovela i u pitanje preostale dvije utakmice koje ih očekuju, a to su protiv Jadrana iz Kaštel Sućurca koji je u usponu forme, te u zadnjem kolu u Vinjanima! Također, Sloga je u ova 3 poraza primila čak 10 zgoditaka, pa će se cijela momčad morati dobro trgunti da zadnje dvije utakmice odigraju na većem nivou!