Supetranima pola tuceta! Sloga – Jadran (S) = 6:1!

Nogometaši Sloge su u 20. kolu 1. ŽNL Split, u potpunosti nadigirali i uvjerljivo slavili protiv danas indisponiranih gostiju iz Supetra! Iako je bivši trener Sloge Mladen Kalinić preuzeo Jadran iz Supetra prošlo kolo i ubilježio pobjedu protiv Mladosti, danas je samo postajala jedna momčad na terenu – domaća Sloga! Povela je Sloga već u 8. minuti iz jedanaesterca kojeg je uspješno realizirao Ante Barać. Gosti su u 19. minuti uspjeli izjednačiti preko Jakšića na 1:1, no 4 minute poslije Sloga preko Gizdića dolazi u vodstvo od 2:1. Pred kraj susreta, u 44. minuti Katić povisuje rezultat na 3:1. U drugom poluvremenu Sloga je potvrdila svoju dominaciju, te je preko Baraća, Katića i Marovića završila utakmicu sa visokih 6:1, najvećom pobjedom ove sezone! S ovom pobjedom, Sloga je sa 53 postignuta zgoditka najbolji napad lige, te je sad razlika za vodećom Uranimom svega 2 boda! Čestitke svim igračima na današnjoj predstavi, kao i treneru Siniša Jaliću i ostatku struke!