Sloga – Vodice = 4:0!

Sloga je u 8. kolu 3.HNL- Jug na svom terenu deklasirala Vodice rezultatom 4:0 i ostala među vodećim momčadima lige! Ovu golijadu otvorio je Katić s dva pogotka, a kasnije su mu se pridružili i Ninčević te Marović s po jednim! Iako zvuči laka i uvjerljiva pobjeda, gosti nisu bili loši pogotovo u prvom poluvremenu kada su imali dosta šansi i pogodili stativu. U drugom poluvremenu su imali “mrtvu” šansu kod 2:0 no fantastično je reagirao domaći vratar Vladović. Nakon toga je Sloga u jednoj minuti razmaka postigla 2 zgoditka i time riješila ovaj susret. S nova tri boda Sloga je trenutno na drugom mjestu ljestvice s tek jednim bodom zaostatka za vodećim Junakom protiv kojeg ćemo snage odmijeriti već idućeg vikenda u Sinju!