Sloga – Split = 4:1 !!

U derbiju kola na našoj Glavici pobijedili smo RNK Split s 4:1 te nastavili čudesan niz i pružili fenomenalnu partiju. Kapetan Mario Marović postigao je još jednom hattrick, a jedan gol je dodao Vekić. Čvrsto smo ušli u utakmicu i poveli u 27.oj minuti golom Marovića koji je odlično ušao i zabio na lijepi ubačaj Boke. Treba istaknuti i par odličnih intervencija našeg vratara Ivana Brdara. Drugo poluvrijeme smo odlično otvorili i povećali s dva brza gola Marovića vodstvo na 3:0, a asistirali su Gotovac i Romić. Četvrti gol smo zabili nakon kontre, strijelac je bio Vekić. Gosti su počasni gol zabili u 90. minuti.
Naša momčad je ovom pobjedom skočila na 2.mjesto prvenstvene ljestvice s dva boda zaostatka za vodećim Jadranom LP i jednim prednosti nad Hrvatskim Vitezom kojem idemo u subotu u goste. Čestitamo našim momcima i njihovim trenerima na čelu s Borisom Pavićem na ovim čudesnim partijama i rezultatima koje pružaju.