Sloga slavila u Postirama! Postira – Sloga = 2:4

UV068732.JPGNogometaši Sloge upisali su vrijednu pobjedu na teškom gostovanju u Postirama na Braču pobijedivši Postire sa 4:2! Bila je to ujedno i najbolja i najefikasnija utakmica kola, u kojoj je Sloga zasluženo pobijedila te time i dalje zadržala vrh tablice! Domaćini dobro otvaraju utakmicu te u 16. minuti preko Rendića zabijaju za 1:0. No desetak minuta poslije, danas raspoloženi Marović zabija za 1:1, da bi domaćini opet zabili u 32. minuti preko Matulića za 2:1. No, već u 35. minuti Ujević postiže zgoditak za Slogu, te se sa rezultatom 2:2 odlazi na odmor! U nastavku Sloga ubacuje u “višu brzinu” te u 63. minuti drugim pogotkom Marovića, četvrtim već ove sezone, dovodi Slogu u vodstvo od 2:3! Točku na “i” stavlja Ujević i sa svojim drugim zgoditkom u 75. minuti te postavlja konačni rezultat za 2:4!

Ovim putem želimo čestitati svim igračima i treneru Mladenu Kaliniću na odličnoj i vrlo vrijednoj pobijedi Sloge, te zadržavanjem vrha tablice, iako i momčad Uranie ima isto 10 bodova sa istom gol-razlikom od 9:5! Sljedeće kolo, Sloga kod kuće dočekuje momčad Glavica, koja trenutno nije osvojila niti jedan bod u ova četiri kola!