Sloga poražena od Jadrana iz Tučepa!

ScreenShot465Sloga – Jadran (T) = 0:2

Nogometaši Sloge danas su poraženi na svom terenu od Jadrana iz Tučepa sa 0:2! Po jako vjetrovitom vremenu, Sloga je prvo poluvrijeme igrala niz vjetar, no uputila je svega dva bezopasna udarca na gostojuća vrata. S druge strane, čvrsti gosti su odigrali pametno uz vjetar, te su u 21. minuti preko Bušelića došli u vodstvo! Drugo poluvrijeme gosti su iskoristili pomoć vjetra, te u 75. minuti zabijaju za 2:0, iako gol ide na dušu Kotramanoviću koji je, ometan i zbog vjetra, poslao loptu u vlastitu mrežu. Sloga je samo jednom ozbiljnije zaprijetila udarcem sa 20 metara, dok su gosti imali još 2-3 izgledne prilike.

Ovim putem čestitamo gostima na zasluženoj pobjedi, kao i činjenici da su već 974 minute bez primljenog gola! Sloga nažalost nastavlja sa lošim igrama kod kuće, gdje je zadnju pobjedu upisala u 5. kolu protiv Glavica (04.10.2015) što je preko 5 mjeseci od zadnje službene prvenstvene pobjede! Sljedeće kolo Sloga gostuje kod Mladosti, koja je u drugom djelu upisala dvije pobjede, a u ovom kolu svladala i Orkana u Dugom Ratu sa 0:1!