Sloga osvojila Klišku tvrđavu! Uskok – Sloga = 1:4

14492392_693630500801553_1934584392599687165_nNogometaši Sloge su u 9. kolu 1. ŽNL Split upisali vrijedna 3 boda sa teškog gostovanja u Klisu, gdje su u potpunosti nadigrali i “potopili” domaću momčad sa visokih 1:4!! Već u 3. minuti iskusni Barać je načeo mrežu domaćina, da bi Franić u 30. minuti povisio na 0:2! Domaćini u 39. minuti preko Šimunovića smanjuju na 1:2, no u drugom poluvremenu to nije obeshrabrilo Slogu, već do kraja utakmice postiže još 2 zgoditka, i tako upisala jednu od boljih gostujućih pobjeda u županijskoj lizi! Prvo je Ujević u 74. minuti povisio na 1:3, da bi najbolji strijelac Sloge Mario Marović u 85. minuti postavio konačnih 1:4!

Treba reći da je Sloga danas imala veliku podršku svojih navijača koji su samo željeli vidjeti borbu i želju, te vjeru u sebe da se može napraviti pozitivan rezultat. I zaista, ono što su navijači od igrača danas i  tražili, to su danas u Klisu i dobili, kolektiv koji je spreman žrtvovati se od početka do kraja utakmice bodreći se i braneći boje svoga kluba. Lijepo je danas bilo biti navijač Sloge i davati podršku igračima koji su na terenu  ostavljali zadnji atom snage i u kojem su suigrači bili podrška unutar ekipe. Slogini igrači danas su zaista bila pravi junaci, a navijači Sloge su bili ponosni na njih pa im ovim putem zahvaljujemo skupa sa trenerom Sinišom Jalićem, uz želju da nas i ubuduće činite ponosnima.