Sloga na vrhu ljestvice! Mosor – Sloga = 0:2

Sloga je današnjom pobjedom, u 21. kolu 1. ŽNL Split, protiv Mosora sa 0:2, zasjela na prvo mjesto na ljestvici 1. ŽNL Split! Istina, Urania igra sutra protiv Omladinca, no lijepo je bar danas , a možda i ostane i nakon sutrašnje utakmice, vidjeti Slogu na prvom mjestu!

U 22. minuti Katić je zabio za vodstvo Sloge, da bi 5 minuta prije isteka prvog poluvremena Ante Barać povisio na 0:2. U drugom poluvremenu Sloga je još imala dosta izglednih prigoda, no rezultat se nije mjenjao! Čestitke igračima i treneru Siniši Jaliću, a sada slijede dva velika ispita za cijelu momčad i klub. Prvo u nedjelju stiže kliški Uskok, a kolo iza toga Sloga ide Uraniji! Ovo je ujedno poziv svim navijačima i simpatizerima kluba da podrže svoju momčad u najvažnijem trenutcima ove sezone!