Sloga izbacila Koprivnicu u Kupu!! Koprivnica – Sloga = 1:3 !!

Nogometaši Sloge nastavljaju ispisivati povijest kluba pobijedivši danas NK Koprivnicu u 1/32 finalu Hrvatskog Kupa sa 3:1!! Sloga je bila bolja momčad čitavu utakmicu, no svjedeno su domaćini na isteku prvog poluvremena preko Kolara s(p)retno došli u vodstvo. No u nastavaku Sloga nastavlja sa dobrom igrom i bilo je pitanje vremena kad će postići gol, a on se dogodio u 56. minuti preko Maria Marovića. Domaćini se još nisu oporavili od šoka, a minut poslije Katić preokreće susret na 1:2 za Slogu! U sudačkoj nadoknadi svojim drugim zgoditkom Katić razveseljava 50-tak navijača iz Mravinaca te postavlja konačan rezulat 1:3! Pjesma u autobusu sigurno neće prestati cijelu noć sve do povratka u Mravince, a u sljedećem kolu Kupa Sloga može očekivati Dinamo, Hadjuka ili pak Rijeku s obzirom da će ždrijeb biti na račun koeficijenata. Bez obzira na sljedećeg protivinka, nogometna fešta u Mravincima biti će zagarantirana! Ovim putem želimo čestitati igračima na ovom povijesnom uspjehu na čelu sa trenerom Sinišom Jalićem kao i predsjedniku dr. Zdravku Perku i cijeloj Upravi!

Za Slogu u ovoj povijesnoj utakmici nastupili su: Vladović, Marović, Boko (od 90. Kliškić), Andabak, Mikelić (od 90. Vrgoč), Gusić, Katić, Caktaš, Juričić, Kardum (od 65. Gizdić), Barać. Klupa: Ujević, Biuk, Galić.