Sloga – Hrvace = 2:2

Neizvjesno je bilo sve do posljednje minute danas na mravinskoj Glavici u 16. kolu 3. HNL-jug. Očito da su poletni i na trenutke vrlo opasni gosti iz vrha tablice stigli po sva tri boda! Naši igrači uspješno su odoljevali svim napadima Hrvaca, a kada se pružila prilika Copić je matirao gostujućeg golmana za 1:0 Sloge! Do poluvremena Hrvace su uspjele izjednačiti rezultat na 1:1 i najavile pravu borbu za svaki bod! Nastavilo se žestoko i u nastavku tako da su gosti nakon par minuta drugog dijela stigli i do drugog pogotka kada je Banić pospremio loptu u gol vratara Vladovića. Sloga je osjetila da još nije dala posljednju riječ na utakmici pred 300-tinjak gledatelja pa je Katić nekoliko minuta prije posljednjeg sudčeva zvižduka nakon nabačaja sa strane pogodio vrata gostiju i Slogi osigurao bod protiv trećeplasirane momčadi dalmatinskog juga!