Rezultati sezone 2018/2019

1. kolo
Sloga – Zmaj = 3:1
Poljičanin – Vinjani = 3:0
Omiš – GOŠK = 0:3 (čl.75 )*
OSK – Postira = 1:0
Val – Jadran (KS) = 0:4
Orkan – Omladinac = 0:1
Jadran (T) – Mladost = 0:0

2. kolo
Sloga – Poljičanin = 6:1
Zmaj – Mladost = 3:0
Omladinac – Jadran (T) = 0:0
Jadran (KS) – Orkan = 4:1
Postira – Val = 6:1
GOŠK – OSK =1:2
Vinjani – Omiš = 1:2

3. kolo
Omiš – Sloga = 1:1
Poljičanin – Zmaj = 1:5
OSK – Vinjani = 2:0
Val – GOŠK = 3:3
Orkan – Postira = 0:1
Jadran (T) – Jadran (KS) = 4:1
Mladost – Omladinac = 2:4

4. kolo
Sloga – OSK = 3:0
Zmaj – Omladinac = 0:2
Jadran (KS) – Mladost = 2:1
Postira – Jadran (T) = 0:4
GOŠK – Orkan = 3:0 (čl.56)**
Vinjani – Val = 0:3
Poljičanin – Omiš = 2:3

5. kolo
Val – Sloga = 0:2
Omiš – Zmaj = 2:1
OSK – Poljičanin = 4:1
Orkan – Vinjani = 6:1
Jadran (T) – GOŠK = 6:0
Mladost – Postira = 4:0
Omladinac – Jadran (KS) = 2:2

6. kolo
Sloga – Orkan = 2:2
Zmaj – Jadran (KS) = 1:0
Postira – Omladinac = 1:0
GOŠK – Mladost = 4:1
Vinjani – Jadran (T) = 0:5
Poljičanin – Val = 4:1
Omiš – OSK = 2:0

7. kolo
Jadran (T) – Sloga = 1:3
OSK – Zmaj = 4:1
Val – Omiš = 0:3
Orkan – Poljičanin = 2:1
Mladost – Vianjni = 4:2
Omladinac – GOŠK = 0:0
Jadran (KS) – Postira = 2:0

8. kolo
Sloga – Mladost = 2:0
Zmaj – Postira = 7:0
GOŠK – Jadran (KS) = 1:0
Vinjani – Omladinac = 2:0
Poljičanin – Jadran (T) = 1:4
Omiš – Orkan = 3:1
OSK- Val = 2:1

9. kolo
Omladinac – Sloga = 0:0
Val – Zmaj = 0:1
Orkan – OSK = 1:1
Jadran (T) – Omiš = 0:0
Mladost – Poljičanin = 0:0
Jadran (KS) – Vinjani = 1:1
Postira – GOŠK = 0:3

10. kolo
Sloga – Jadran (KS) = 6:1
Zmaj – GOŠK = 7:1
Vinjani – Postira = 1:1
Poljičanin – Omladinac = 1:0
Omiš – Mladost = 4:1
OSK – Jadran (T) = 2:0
Val – Orkan = 0:2

11. kolo
Postira – Sloga = 0:4
Orkan – Zmaj = 0:2
Jadran (T) – Val = 5:0
Mladost – OSK = 2:1
Omladinac – Omiš = 2:1
Jadran (KS) – Poljičanin = 5:1
GOŠK – Vinjani = 2:2

12. kolo
Sloga – GOŠK = 1:0
Zmaj – Vinjani = 3:0
Poljičanin – Postira = 2:1
Omiš – Jadran (KS) = 0:0
OSK – Omladinac = 0:1
Val – Mladost = 0:1
Okran – Jadran (T) = 3:2

13. kolo
Vinjani – Sloga = 0:2
Jadran (T) – Zmaj = 1:0
Mladost – Orkan = 1:3
Omladinac – Val = 1:2
Jadran (KS) – OSK = 3:0
Postira – Omiš = 2:2
GOŠK – Poljičanin = 4:1

14. kolo
Zmaj – Sloga = 1:1
Vinjani – Poljičanin = 0:2
GOŠK – Omiš = 1:1
Postira – OSK = 0:1
Jadran (KS) – Val = 2:0
Omladinac – Orkan = 3:1
Mladost – Jadran (T) = 0:1

15. kolo
Poljičanin – Sloga = 0:4
Mladost – Zmaj = 2:0
Jadran (T) – Omladinac = 1:0
Orkan – Jadran (KS) = 5:1
Val – Postira = 2:0
OSK – GOŠK = 1:3
Omiš – Vinjani = 4:0

16. kolo
Sloga – Omiš = 2:1
Zmaj – Poljičanin = 2:0
Vinjani – OSK = 1:3
GOŠK – Val = 4:3
Postira – Orkan = 0:2
Jadran (KS) – Jadran (T) = 0:1
Omladinac – Mladost = 3:1

17. kolo
OSK – Sloga = 2:3
Omladinac – Zmaj = 1:2
Mladost – Jadran (KS) = 0:1
Jadran (T) – Postira = 0:0
Okran – GOŠK = 1:1
Val – Vinjani = 2:1
Omiš – Poljičanin = 1:1

18. kolo
Sloga – Val = 3:2
Zmaj – Omiš = 1:0
Poljičanin – OSK = 2:0
Vinjani – Orkan = 1:3
GOŠK – Jadran (T) = 1:1
Postira – Mladost = 2:2
Jadran (KS) – Omladinac = 0:0

19. kolo
Orkan – Sloga = 0:4
Jadran (KS) – Zmaj = 1:0
Omladinac – Postira = 2:1
Mladost – GOŠK = 1:0
Jadran (T) – Vinjani = 2:1
Val – Poljičanin = 1:1
OSK – Omiš = 1:0

20. kolo
Sloga – Jadran (T) = 2:1
Zmaj – OSK = 6:1
Omiš – Val = 0:1
Poljičanin – Orkan = 0:2
Vinjani – Mladost = 1:3
GOŠK – Omladinac = 2:2
Postira – Jadran (KS) = 2:2

21. kolo
Mladost – Sloga = 4:2
Postira – Zmaj = 1:1
Jadran (KS) – GOŠK = 1:1
Omladinac – Vinjani = 1:1
Jadran (T) – Poljičanin = 1:1
Orkan – Omiš = 2:6
Val – OSK = 1:1

22. kolo
Sloga – Omladinac = 1:0
Zmaj – Val = 2:1
OSK – Orkan = 2:2
Omiš – Jadran (T) = 2:1
Poljičanin – Mladost = 0:0
Vinjani – Jadran (KS) = 2:2
GOŠK – Postira = 1:2

23. kolo
Jadran (KS ) – Sloga = 1:3
GOŠK – Zmaj = 2:4
Postira – Vinjani = 4:0
Omladinac – Poljičanin = 1:2
Mladost – Omiš = 0:2
Jadran (T) – OSK = 1:1
Orkan – Val = 0:2

24. kolo
Sloga – Postira = 2:2
Zmaj – Orkan = 3:0
Val – Jadran (T) =
OSK – Mladost = 4:2
Omiš – Omladinac = 2:1
Poljičanin – Jadran (KS) = 1:1
Vinjani – GOŠK = 2:6

25. kolo
GOŠK – Sloga = 4:3
Vinjani – Zmaj = 0:5
Postira – Poljičanin = 2:1
Jadran (KS) – Omiš = 2:1
Omladinac – OSK = 2:1
Mladost – Val = 1:0
Jadarn (T) – Orkan = 2:1

26. kolo
Sloga – Vinjani =
Zmaj – Jadran (T) =
Okran – Mladost =
Val – Omladinac =
OSK – Jadran (KS) =
Omiš – Positra =
Poljičanin – GOŠK =

NAPOMENE:
* : Omiš – GOŠK = 1:0 – registrirano 0:3 (igrači Omiša nastupili sa 3 žuta kartona)
**: GOŠK – Orkan = nije odigrano, registrirano 3:0 (igrači Orkana nisu imali ovjereni liječnički pregled)

Comments are closed.