Remi za oproštaj sezone! Sloga – Mladost = 2:2

Nogometaši Sloge remijem protiv Mladosti zaključili su jednu od najuspješnijih sezona u 1. ŽNL Split! Gosti iz Prološca nisu došli izletnički u Mravince, već su na poluvrijeme otišli sa prednošću od 0:2. Prvo je Lončar u 21. minuti udarcem sa 20-tak metara doveo goste u vodstvo, da bi Strinić u 38. minuti sa oko 30 metara zabio za 0:2. No, nogometaši Sloge su se “probudili” u drugom poluvremenu, i u svega dvije minute (70. i 72. min) preko najboljeg pojedinca Sloge ove sezone Ante Baraća, te preko Ivana Boke poravnala rezultat na 2:2, i taj je rezultat ostao do kraja utakmice! Nogometašima Sloge i struki, ovim putem čestitamo na jednoj od najboljih sezona u 1. ŽNL Split!

Prema trenutnoj situaciji u 3. HNL-jug, a možda i prvoligaš RNK Split ispadne direktno u 3. HNL, iz županijske lige ispadaju Glavice, Mračaj, Jadran iz Supetra te Vinjani, dok će Postire ovisiti o prolasku Uranije kroz kvalifikacije. No, postoje i neke priče da će se liga povećati sa 14 na 16 klubova, i da se možda 3. HNL – jug neće smanjivati sa 18 na 16, no to ćemo saznati kroz koji tjedan!