Remi u Gomilici! GOŠK – Sloga = 1:1

ScreenShot531U utakmici 24. kola 1. ŽNL Split, Sloga je odigrala 1:1 u Kaštel Gomilici protiv GOŠK-a! Sloga je u ovom bila kompletnija nego u prošlom kolu protiv Orkana, što se odmah primjetilo na igri. Povela je Sloga zgoditkom najboljeg klupskog strijelca Maria Marovića u 20. minuti iz opravdanog kaznenog udarca. S tim rezultatom se otišlo na odmor, a u drugom poluvremenu domaća momčad preko Đurasa u 52. minuti dolazi do izjednačenja, što je na kraju bio i konačni rezultat!

Moramo napomenuti da je Orkan sa ovom pobjedom u ovom kolu povećao prednost na 8 bodova i time matematički osigurao naslov prvaka 1. ŽNL! Ovim putem im čestitamo i želimo im sreću u daljnim kvalifikacijama! Također, Hvar se sa današnjim porazom oprostio od 1. ŽNL, te će sljedeće sezone biti član 2. ŽNL Split!