Prokockali 0:2! Jadran (S) – Sloga = 2:2

UV068748.JPGNogometaši Sloge u 7. kolu 1. ŽNL Split odigrali su neriješeno 2:2 na gostovanju u Supetru protiv Jadrana. Sloga je očtio nakon prvog poluvremena već upisala 3 boda na svoj konto, jer su preko Marovića u 26. minuti i Maloče u 40. minuti imali prednost od 0:2. No, domaćini su nisu predavali, te su do kraja utakmice preko Jakšića u 61. minuti, iz jedanaesterca, te Rendića u 83. minuti poravnali rezultat na 2:2, što je na kraju bio i konačan rezultat. Jadran je inače u prvih 6 kola postigao svega 3 gola, a sad je Slogi u jednom poluvremenu uspio postići 2 zgoditka. Ovo je Slogi trenutno 4 ovosezonski remi u 7 kola i sa trenutnih 10 bodova udaljio se od vodećih na ljestvici. U sljedećem kolu u Mravincima gostovati će nam “susjedi” iz Žrnovnice – NK Mosor!