Potopljeni u Dugom Ratu! Orkan – Sloga = 5:0!

Nogometaši Sloge u 10. kolu doživjeli su veliki debakl na gostovanju kod Orkana u Dugom Ratu izgubivši visokih 5:0! Očekivali smo da će protivnik biti neugodan i da je u uzlaznoj formi, no ovakav rezultat na kraju nitko nije očekivao! Ovo je bila najgora utakmica koja je Sloga odigrala pod vodstvom trenera Mladena Kalinića, te je sad, uz dva uzastopna poraza, pala na četvrto mjesto na ljestvici s tim da dosta momčadi pri vrhu imaju čak i jednu utakmicu manje! Na poluvremenu se otišlo sa minimalnih 1:0, no u nastavku utakmice, Orkan je zabio još 4 puta, i tako zasluženo slavio i preuzeo vrh ljestvice!

Sloga sada ima dvije domaće utakmice i to obe protiv “susjeda” iz Kaštela. Sljedeću nedjelju igraju protiv GOŠK-a, a kolo iza protiv Jadrana iz K. Sućurca! Nadamo se da će Sloga izaći iz ove mini-krize, te sa dvije domaće pobjede opet uhvatiti priključak vrhu ljestvice!