Potopili Glavice! Glavice – Sloga = 0:5!

Nogometaši Sloge uvjerljivom su pobjedom u 19. kolu 1. ŽNL Split,  slavili u Glavicama, gdje su u potpunosti nadigrali posljednju momčad lige. Bio je ovo sraz najboljeg napada lige i najgore obrane lige, što svjedoči i konačni rezultat. Već u 9. minuti Sloga je vodila 0:2. Prvo je Maloča u 4. minuti zabio za 0:1, da bi Vrgoč u 9. povisio na 0:2. Domaćini su imali jedanaesterac u 15. minuti kojeg nisu realizirali, a kad je Marović u 23. minuti povisio na 0:3 pitanje pobjednika je bilo rješeno! Do kraja susreta, u 76. minuti preko Katića, te u 84. minuti autogolom Bikića, Sloga postavlja visokih 0:5!

Nakon dva poraza u samo 3 dana, Sloga je sa ovom pobjedom vratila sampouzdanje te i dalje drži priključak za Uraniom! U sljedećem kolu, koje će se održati na Uskrsni ponedjeljak, Sloga će u Mravincima dočekati Jadran iz Supetra!