Potop u Baškoj Vodi! Urania – Sloga = 5:0!

Nogometaši Sloge doživjeli su veliki poraz u derbiju kola u Baškoj Vodi, gdje ih je domaća Urania pobjedila sa visokih 5:0! Već u 9. minuti domaćini su poveli preko Pejkovića, i sa tim se rezultatom otišlo na odmor. No, odma na početku poluvremena, u 46. minuti Urania povećava vodstvo na 2:0 preko Jezidžića. U zadnjih 10 minuta Urania postiže još 3 gola, te sa visokih 5:0 zasluženo pobjeđuje!

Slogi je i u derbiju 10. kola protiv Orkana u Dugom Ratu doživjeli identični poraz na gostovanju, a sada ih je i Urania isto tako pobjedila, pa je prava šteta šta odlične igre na gostovanjima ove sezone nisu pokazali baš na tim utakmicama! No, već u sljedećem kolu Sloga će imati šansu za “popravni” kada u goste dolazi posljednoplasirani Hvar!