Podjela bodova u Runovićima! Mračaj – Sloga = 2:2

Nogometaši Sloge odigrali su treću uzastopnu gostujuću utakmicu u 1. ŽNL Split, te su i ovdje ostali neporaženi, odigravši neodlučeno, 2:2 protiv Mračaja! Nažalost ostaje mali gorki okus u ustima na kraju utakmice jer je Sloga u prvom poluvremenu preko Katića i Baraća u 21. i 25. minuti imala prednost od 0:2! No, domaćini su u drugom poluvremenu u 55. i 63. minuti preko Puljiza i Biočića došli do konačnih 2:2. Mračaj i nakon 15. kola ne zna za pobjedu, a Sloga je već 10 utakmica neporažena te i dalje drži drugo mjesto na ljestvici, no vodeća Urania je sada povećala prednost na 4. boda. Sljedeće kolo, Sloga napokon igra kod kuće gdje im dolazi Jadran iz Tučepa koji je danas svladao Mladost sa 1:0, pa nas očekuje jedna odlična i zanimljiva utakmica!