Podjela bodova u Klisu! Uskok – Sloga = 1:1

UV068721.JPGU prvoj utakmici u nastavku sezone, igrači Sloge remizirali su protiv Uskoka u Klisu odigravši 1:1. Po dosta teškom terenu obe momčadi su imale svoje prigode, pa je, iskreno govoreći, podjela bodova realan ishod današnjeg susreta. Domaćin su bolje otvorili utakmicu te već u 13. minuti preko Ivana Muslima dolaze u vodstvo od 1:0. No, u 32. minuti iskusni Kotramanović pogađa za izjednačenje, i s tim se rezultatom otišlo na odmor. U drugom poluvremenu bilo je prilika, no rezultat je ostao nepromijenjen.

Za Slogu su igrali: Juričić, Boko, Bešlić (od 90. Čorić), Vrgoč, Kotramanović, Grubišić, Ujević, Jelaš, Kordić (od 79. Radić), Lauš (od 70. Ćurić), Marović.

Zapisnik - Uskok - Sloga 1 -1 (06.03.2016)Sljedeće kolo, igrači trenera Mladena Kalinića, kod kuće dočekuje Jadran iz Tučepa, koji je danas doma remizirao sa vodećim Orkanom 0:0!