Podjela bodova! GOŠK – Sloga = 2:2

796101945-375878379-624807032Nogometaši Sloge podijeli li su bodova u Gomilici, odigravši 2:2 sa GOŠK-om u 11. kolu 1. ŽNL Split! Iako smo već u 2. minuti šokirali domaćine preko najiskusnijeg Ante Baraća, domaćini u 13. minuti iz jedanaesterca preko Bonacina i u 18. minuti preko Duvnjaka preokreću rezultat na 2:1. No, trenutno nabolji pojedinac Sloge ove sezone, Ante Barać pred kraj poluvremena poravnava na 2:2. Iako su gledatelji vidjeli čak 4 zgoditka prvo poluvrijeme, u drugom poluvremenu mreže su mirovale, pa se obe momčadi moraju zadovoljiti samo sa jednim bodom.

Jedina pozitivna stvar je što 6 kola u nizu nismo poraženi, i što samo Sloga u cijeloj lizi ima samo 1 poraz – najmanje od svih momčadi! Također veseli i odlična forma “vremešnog” Ante Baraća kojem je ovo već 10 zgoditak u 11. kola! Doslovno pun pogodak je bilo dovođenje Baraća u ovoj sezoni. Također, spomenimo i Maria Marovića koji je postigao 8 zgoditaka, tako da je ovaj dvojac najubitačniji u ovoj lizi! Sljedeće kolo donosi poslasticu u Mravincima, gdje ćemo dočekati naše najdraže i najljuće rivale – Omladinca iz Vranjica!