Pobjeda za kraj sezone! Sloga – Vinjani = 1:0

ScreenShot541

Nogometaši Sloge su u posljednjem, 26. kolu 1. ŽNL Split, pobijedili 1:0 momčad Vinjana! U jednoj dosta tvrdoj, no otvorenoj utakmici, Sloga je ipak zasluženo pobijedila, te se na pravi način oprostila sa svojim navijačima za ovu sezonu! U prvom poluvremenu obe momčadi su imali nekoliko prigoda, a posebno se iskazao gostujući golman Kalinić sa nekoliko dobrih obrana. Tek pred kraj utakmice, zgoditkom mladog Matea Kapitanovića u 73. minuti, Sloga postiže zgoditak vrijednog pobjede! Sa ovom pobjedom Sloga je na kraju zauzela 6 mjesto sa osvojenih 40 bodova!

Ovim putem želimo izraziti čestitke igračima, struci, upravi HNK Sloge, sponzorima kao i svim navijačima i prijateljima kluba koji su pomogli na ostvaranju ovog rezultata. Orkan kao pobjednik 1. ŽNL ide u dodatne kvalifikacije za 3, HNL – jug, dok je iz lige ispao Hvar. Također, ukoliko Orkan ne ostvari plasman u 3. HNL – jug, postoji mogućnost da 13-ta momčad lige (Postira) također presele u niži rang natjecanja!