Pobjeda u Klisu! Uskok – Sloga = 1:2!

U spektakularnoj noćnoj atmosferi pred 400-tinjak gledatelja i pod svjetlima reflektora, Sloga je upisala drugu ovosezonsku pobjedu i to protiv susjedskog rivala Kliškog Uskoka rezultatom 1:2! Mogli bi ponoviti izvještaj sa zadnje utakmice jer se rezultatski tijek kretao identično, a strijelac oba pogotka ostao isti – kapetan Mario Marović! Sami početak utakmice nije bio dobar po nas, sve do jedne greške domaće obrane u 30. minuti koju koristi Marović i dovodi mravinački dio tribina u ekstazu! Tijekom drugog poluvremena sijevale su akcije na obe strane, a prvi do gola u nastavku dolazi Uskok u 70. minuti preko Pavlinovića. Izjednačen rezultat nije baš odgovarao našim momcima koji su došli u Klis po puni plijen! Svega nekoliko minuta nakon primljenog gola ponovno Marović pronalazi put prema domaćoj mreži te ponetira za konačnih 1:2 te osigurava svojoj ekipi nova 3 boda, a sebi i dalje vrh liste strijelaca sa 6 golova u 3 kola!

Sljedeće kolo ja na rasporedu već ove srijede, kad u Mravincima dolazi Zadar!