Nova pobjeda u gostima! Neretvanac – Sloga = 2:3!!

Još jedna ovosezonska pobjeda ostvarena je na dalekom gostovanju u Opuzenu! Pred mnoštvom naših navijača koji su se nekoliko sati prije utakmice posebnim busom uputili dati vjetar u leđa svojim ljubimcima, Sloga je s 2:3 prohujala i uzela važna 3 boda na gostovanju kod Neretvanca! Sloga je ekspresno došla do vodstva od 0:2! U dvije minute u prvom poluvremenu (34. i 36.) domaću mrežu tresli su Grbavica i Marović! No Neretvanac se nije predao te su u drugom poluvremenu uspili vratili neizvjesnot u utakmicu također s dva vezana pogotka 7u 70. i 76. minuti. No to naše nogometaše nije pokolebalo, već se u 78. minutu ponovno ukazuje Marović sa svojim prosjekom od 2 gola po utakmici te postiže odlučujući zgoditak koji Slogi osigurava pobjedu i bijeg na drugo mjesto ljestvice!! Ovim putem šaljemo veliku zahvalu našim Zvrčarima koji su bili naš 12. igrač u Opuzenu!