Nova pobjeda!! Sloga – Zagora = 1:0

Nogometaši Sloge su u 6. kolu izborili minimalnu pobjedu od 1:0 protiv Zagore, a jedini strijelac je bio – Mario Marović!! 10 zgoditak u samo 6 kola!! Sloga je odlično otvorila utakmicu i već u 7. minuti povela kad je Borozan ubacio sa lijeve strane, a Mario Marović fantasično reagirao i škaricama pod gredu postigao zgoditak! Malo je ko tada vjerovao da će to biti i konačan rezultat, jer utakmica nakon toga nije ponudila bogat sadržaj. U drugom poluvremenu gosti su imali inicijativu i vršili pritisak, no bez izrazite šanse, a Sloga je čekala na kontranapade, no također bez većih šansi. No najbitnije je da su nova tri boda upisana na konto, a Sloga trenutno djeli prvo mjesto skupa sa Junakom sa 13 bodova! Sljedeće kolo Sloga gostuje u Baškoj vodi protiv Uranije.