Nova domaća pobjeda! Sloga – Mračaj = 2:1

Sloga - Mracaj - 2 -1Nogometaši Sloge pobijedili su Mračaja rezultatom 2:1 u 19. kolu 1. ŽNL lige, te sa nova 3 boda, sada zaostaje 5 bodova za vodećim Orkanom! U prvom poluvremenu Sloga je imala više od igre i nekoliko izglednih šansi, no uspjeli su zabiti tek u 40. minuti preko Tomislava Ćićerića. U drugom poluvremenu, gosti više napadaju i pritišću na domaćeg vratara Vujeva, pa preko Ante Puljiza u 56. minuti dolaze do izjednačenja! Nakon toga gledamo otvorenu utakmicu na obe strane, a sudačkoj nadoknadi dosuđen je opravdani jedanaesterac za Slogu, kojeg je uspješno realizirao najbolji klupski strijelac Mario Marović te donio Slogi nova 3 boda!

Ovom pobjedom Sloga, uz Mladost, je prvi pratitelj vodećeg Orkana, a sljedeće kolo pokazati će da li Sloga može ići do kraja, jer gostuje kod Uranie! Ovim putem čestitamo svim igračima i treneru Mladenu Kaliniću, te pozivamo sve navijače i prijatelje kluba, da sljedeće nedjelje dođu u Bašku Vodu podržati svoj klub!