Nepobjediva Sloga! Vinjani – Sloga = 0:2!

Nogometaši Sloge pjevajući su se vratili kuću sa gostovanja kod Vinjana, gdje su u 17. kolu 1. ŽNL Split upisali novu pobjedu (devetu ove sezone), pobjediviši domaćine sa 0:2! U 19. minuti ponajbolji igrač Sloge ove sezone, iskusni Ante Barać doveo je Slogu u vodstvo, da bi u finišu utakmice, u 78.minuti, Toni Katić postigao zgoditak za konačnih 0:2! S ovom novom pobjedom, i nekim drugim rezultatima, Sloga je sad jedina momčad koja trenutno može ugroziti vodeću Uraniu koja je i u ovom kolu ostvarila visoku pobjedu u gostima pobjedivši Mosor sa 0:4!

U sljedećem kolu, Sloga kod kuće dočekuje Jadran iz Kaštel Sućurca, momčad koja je i jedina porazila Slogu ove sezone sa visokih 5:3! No, nakon te utakmice, Sloga već 12 kola ne zna za poraz, a nadamo se da će tako ostati i nakon sljedećeg kola, ali da će se i revanširati za ovaj jedini dosadašnji poraz!