KUP: Sloga – Jadran (SG) = 3:1

Nogometaši Sloge su u svojoj prvoj službenoj utakmici u ovoj godini pobijedili sa 3:1 Jadran iz Starog Grada u 1. kolu Županijskog kupa. Sloga je dominirala u prvom poluvremenu, no svejedno su gosti u 19. minuti preko Antonia Planjara poveli 0:1. Srećom Sloga nakom samo 4 minute izjednačuje rezultat kad je iz gužve u protivnčkom petercu, loptu u vlastitu mrežu pospremio Toni Lovrinčević. Sloga je nekoliko minuta poslije toga mogla i povesti, no stativa je bila na sretna za goste. No, za mirniji odlazak na poluvrijeme pobrinuo se Frank Žanetić koji je u 38. minuti postigao lijep zgoditak. U nastvaku pobjedu potvrđuje Nino Vučemilović-Alegić u 78. minuti te postavlja konačnih 3:1.

Od ostalih rezultata u Kupu, izdvajamo nevjerovatno visoku pobjedu Uskoka nad hvarskom Levandom od 14:0, te prolaz županijskog GOŠK-a protiv drugoligaša Dugopolja na penale. Sljedeće kolo je na rasporedu 13.03.