Kamen – Sloga = 0:0 / Sloga – Junak = 5:2

Nogometaši Sloge su i nakon 8. kola jedina neporažena momčad lige i nalazi se na visokom trećem mjestu sa 16 boodva (4 pobjeda i 4 remija). Prvo su u srijedu remizirali protiv Kamena u Ivanbegovini gdje su mreže mirovale, da bi ovu nedjelju slavili protiv Junaka sa 5:2. Iako rezultat zvuči uvjerljiv, Junak je rano poveo preko Cikojevića te imao još nekoliko izglednih prilika. No srećom Sloga se nakon toga šoka uspila oporaviti i samo 6 minuta Pezo postiže tri zgodika, a u 45. minuti i svoj četvrti zgoditak, te Sloga sa 4:1 odlazi na poluvrijeme. U nastavku Junak opet rano postiže zgoditak za 2:4, no Sloga uspijeva kontrolirat utakmicu, a u 80. minuti iz kaznenog udarca Marović postavlja konačan rezultat na 5:2.

Iskrene čestitke treneru Paviću i igračima Sloge na odigranoj utakmici i dosadašnjem učinku!