Jadran (KS) – Sloga = 5:3!

14481784_10209334924762595_8025405966300854147_o

Izgleda da su nogometaši Sloge upisali bodove prije utakmice jer su milsili da će se nogometaši Jadrana, koji su jako loše otvorili prvenstvo, predati već na zagrijavanju pred početak utakmice. Domaći igrači su se od početka nametnuli i svojom agresijom i bacanjem na glavu htjeli pokazati gostima iz Mravinaca da će dati sve od sebe da bodove zadrže u Sućurcu. Htijenjem i željom domaćini su iskoristili smušenost i mlakost gostiju te poveli sa 2:0 i to u 8. minuti preko Jakovčevića i u 25. minuti preko Bajamića. Od tog trenutka Sloga se sjetila da ako se ne probudi iz letargije da će u Sućurcu doživjeti debakl, pa do kraja poluvremena preko Baraća i Marovića izjednačuje na 2:2, a nekoliko minuta pred sam odmor propušta zicer za koji vjerujemo da je bio postignut da se grogirani domaćini više ne bi mogli vratiti u utakmicu već bi bili nokautirani. Sloga dobro otvara i nastavak utakmice te gol visi u zraku, međutim u jeku gostujućih napada domaćini koriste poigravanje igrača u Sloginom zadnjem redu uzimaju poklonjeno i do kraja utakmice postoji samo Jadran. U sudačkoj nadoknadi Barać postavlja konačnih 5:3 iz svog drugog realiziranog jedanaseterca na utakmici.
Što reći na kraju osim da je Jadran ipak nezasluženo do ovog kola bio na dnu tablice, što je potvrdio i danas te pokazao da u svojim redovima ima igrački kvalitet za gornji dio tablice. Igrači Sloge su danas dokazali da igrati nogomet u kojem se primi pet golova je smiješno, međutim nogomet je kolektivna igra te za ovaj debakl ne može se optužiti pojedinačno nitko nego krivnja pripada svim igračima koji su danas nosili Slogin dres.