Hrvace – Sloga = 4:3

Nogometaši Sloge upisali su poraz u prvom kolu na gostovanju u Hrvacama izgubivši 4:3. Domaćini su poveli već u prvoj minuti preko Udovičića, no u 15. minuti Mario Marović izjednačuje na 1:1. No samo nakon 3 minute Hrvace preko Škarića opet dolaze u vodstvo, a u 49. i 55. minuti povisuju na čak 4:1! No Sloga se ne predaje te u 68. minuti preko Vučemilović-Alegića smanjuje na 4:2, a Mario Marović u 79. minuti vraća nadu zgoditkom za 4:3! Nažalost u 84. minuti greda je spasila domaćine za izjednačenje koju je pogodio Copić, te je na kraju konačan rezultat 4:3 za Hrvace. Bez obzira na poraz, Sloga je bila ravnopravni suparnik, a ulijeva optimizam da se ni nakon 4:1 rezultata nije predavala, te umalo na kraju nije odnijela bod iz Hrvaca.

U drugom kolu Sloga kod kuće dočekuje Jadran iz Ploča.