Golijada za kraj polusezone! Sloga – BŠK Zmaj = 5:3!

U “ludoj” utakmici posljednjeg 15. kola jesenskog dijela sezone, Sloga je sa 5:3 pobijedila BŠK Zmaja! Bila je to uzbudljiva utakmica gdje je Sloga u 11. i 19. minuti preko Katića i Marovića povela sa 2:0. Svi su tada smatrali da će Sloga ovo rutinerski privesti kraju, no Zmaj u 35. , 37. i 43. minuti dolazi do preokreta na 2:3!! Svi golovi bili su plod lijepih i tečnih akcija, te je Zmaj zasluženo preokrenuo rezultat i na odmor otišao sa jednim golom prednosti. No u drugom poluvremenu Sloga se ponovo “budi” te sa nova tri pogotka (Marović, Copić i Katić) prekoreće na 5:3 što ujedno biva i konačan rezultat.

Sa nova tri boda, Sloga sad ukupno ima 23 boda na svom kontu i zauzima visoko 6. mjesto na kraju polusezone sa 7 bodova zaostatka sa vodećim Junakom te 15 bodova više od posljednje Neretve. Čestitamo igračima i treneru Sloge Siniši Jaliću na odličnim rezultatim i odlaskom na zasluženi zimski odmor.