Debakl u Vranjicu! Omladinac – Sloga = 6:2!

BC267385.JPGNogometaši Sloge doživjeli su veliki poraz od Omladinca u Vranjicu gdje su izgubili sa (pre)visokih 6:2! Poveli su domaćini u 26. minutni preko Vrgoča, no Maloča minutu iza, poravnava na 1:1. 5 minuta kasnije Vrgoč postiže svoj drugi zgoditak i sa 2:1 se odlazi na odmor! Odmah na početku drugog poluvremena, Perković povisuje na 3:1, da bi Vrdoljak u 70. minuti povisio na 4:1! Mladi Ivan Boko u 75. minuti smanjuje na 4:2, no Vrgoč dvije minute poslije postiže svoj hat-trick i definitivno riješava pitanje pobjednika. Uvjerljivi poraz za 6:2 uvećao je Juretić u 85. minuti iz jedanaesterca.

Iako su Slogine igre ove sezone na visokoj razini, ipak moramo reći da je igra obrane zakazala ovu sezonu, jer Sloga je sa današnjom utakmicom primila čak 43 zgoditka! Gore obrane su samo Glavice i Hvar, no one se bore za ostanak, a Sloga je ipak ciljala vrh tablice. To je sigurno prva stvar koja će se morati popraviti za sljedeću sezonu! Sljedeće kolo u Mravince dolazi vodeći Orkan, koji je sa današnjom pobjedom protiv GOŠK-a, sve bliže naslovu prvaka!