Bitna pobjeda u Vinjanima!! Vinjani – Sloga = 1:2

BC240250.JPGNogometaši Sloge pobijedili su u posljednjem kolu jesenskog djela, Vinjane u gostima sa 1:2!! Velika je ovo i važna pobjeda Sloge koja je došla nakon veće krize od 4 uzastopna poraza, pa je za kraj ovog djela malo isprala “gorak okus u ustima”! Slogi je ovo 13 bod u gostima od 18 mogućih, pa je očito da Slogi odgovara igrati u gostima, jer su kod kuće osvojili svega 8 bodova od 21 mogućih! Domaćini su bolje otvorili utakmicu i u 27. minuti preko Sliškovića dolaze u vodstvo od 1:0. No, na isteku prvog poluvremena, Marović zabija za 1:1, i vraća stvari opet na početak. U drugom poluvremenu, Franić u 66. minuti preokreće rezultat u korist Sloge 1:2, i donosi svojoj momčadi vrijednu pobjedu!

Sa ovom pobjedom, Sloga sad ima 21 bod, i opet se primakla vrhu ljestvice, no najbitnije je od svega da je trener Mladen Kalinić uspio pobijediti na neugodnom gostovanju i izvući ekipu iz krize! Sljedeći vikend su na rasporedu zaostale utakmice 8. kola, pa će time biti kompletiran prvi dio natjecanja!