U Županijskom kupu protiv Jadrana iz Starog Grada!

Sloga kao osvajač prošlogodišnjeg Kupa u 1. kolu dočekuje momčad Jadrana iz Starog Grada! Prva prepreka našoj momčadi u ovom natjecanju natječe se u Hvarskoj ligi (3.ŽNL) te se trenutno nalaze na prvom mjestu. Utakmica je na rasporedu već ove nedjelje u Mravincima s početkom u 14:45 sati!

1/16F Županijskog kupa – sezona 2018/19
Nedjelja, 17.02.2019.g u 14:45 sati
Igralište “Glavica” – Mravince
HNK Sloga (Mravince) – NK Jadran (Stari Grad)

Sloga – Varaždin = 0:3

Završen je još jedan pripremni dvoboj u kojem je naša momčad ugostila NK Varaždin na svom terenu u Mravincima. Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 0:0, a gosti su u nastavku uspjeli zabiti 3 pogotka i ostvariti pobjedu. Pogađali su dva puta Marko Stolnik i jednom Leon Benko. Bila je ovo ujedno i posljednja utakmica u sklopu priprema za nastavak sezone te nas idućeg tjedna očekuje utakmica 1. kola Županijskog kupa.

Sloga – Zadar = 0:1

Po buri i hladnoći nogometaši Sloge odigrali su prijateljsku utakmicu protiv Zadra u Vranjicu na umjetnoj travi. Oba trenera dali su priliku svim raspoloživim igračima, a nedostajali su im nekolicina standardnih! Bilo je prilika, udaraca i pogađanja vratnica s obje strane, a konačan rezultat od 0:1 postavio je Antonio Repić pred sam kraj prvog poluvremena.

VRANJIC – Pomoćno igralište s umjetnom podlogom. Gledatelja 50. Sudac: Toni Bešker (Solin). Pomoćnici: Miroslav Čalo (Trilj) i Ivan Taraš (Solin).

STRIJELAC: 0:1 – Repić (45)

SLOGA (M): Ja. Vladović – Juričić, Belajić, Gusić, Biuk, Boko, Žanetić, Mikelić, Kliškić, Marović, T. Katić (još su igrali: L. Katić, Jurić, Barać, Vučemilović, JuginovićZlatar, Zadrić, Jo. Vladović).
TRENER: Siniša Jalić.

ZADAR: Bender – Pranić, Jerbić, Tokić, Žderić – Lepinjica, Jurić, Muić, Knežević – Repić, Blažević (još su igrali: Pinčić, Kulaš, Katuša, Zdrilić, Vasilj, Majić, Jurjević).
TRENER: Mislav Karoglan.

Pripremna utakmica: Jadran (T) – Sloga = 5:2

Igrači Sloge pripreme za nastavak sezone započeli su 21.01. a na prozivci su sudjelovali i članovi IO kluba koji su tom prigodom zahvalili igračima i stručnom stožeru za povijesne rezultate kluba u protekloj polusezoni i ujedno zaželili da se napokon plasiramo u 3.HNL!
Trener Jalić je u uvodnom dijelu uz svoje pomoćnike Jurasa i Bašića upoznao igrače s predviđenim programom rada u pripremnom periodu i s dogovorenim prijateljskim utakmicama. Pripreme će se odrađivati u Mravincima, Vranjicu (umjetna trava) te na Marjanu.

A danas u Pločama, Sloga je odigrala prvu prijateljsku utakmicu u ovim pripremama protiv Jadrana Luka Ploče. Rezultata, koji nije bio primaran cilj, na kraju je pokazivao 5:2 na stranu domaćina. Sloga je u šarolikom sastavu bez nekih standardnih prvotimaca pružila dobar otpor ovome trećeligašu te su njihovu mrežu tresli po jednom kapetan Marović te Katić!

Start zimskih priprema 21.01.!

Ovog ponedjeljka, 21.01. sa početkom u 18:00 sati Sloga će započeti pripreme za drugi dio sezone. Već u prvom kolu u nastavku sezone idemo u Makarsku protiv Zmaja, koji je trenutno jedan od tri Slogina “pratitelja” uz Omiš i Jadran iz Tučepa. Sloga ima lijepu prednost od 9 bodova, uz impresivnih 10 pobjeda i 3 remija te bez ijednog poraza. Napomenimo da su i najbolji napad i najbolja obrana lige uz gol-razliku 35:7! No, pripreme treba ozbiljno shvatiti jer u prva 4 kola u nastvaku imamo 3 gostovanja, gdje bi se moglo puno toga več riješiti.

Više o dolascima i odlascima kroz sljedećih nekoliko dana, a jedini veliki odlazak je našeg Maria Marovića u Hajduk II.