Nastavljen pozitivan niz! Sloga – GOŠK = 2:0!

Igrači Sloge nastavljaju sa dobrom formom i pozitivnim nizom, pa su jučerašnjom pobjedom nad GOŠK-om od 2:0, i dalje u igri za vrh ljestvice. Poraz vodećeg Uskoka išao im je na ruku, te je sad zaostatak za njima 7 bodova. Sloga je pred sam kraj poluvremena, u 41. minuti preko Maria Marovića, došlo u vodstvo od 1:0. Sloga je sve do 78. minute čekala na zasluženi drugi zgoditak, a to je opet pošlo Mariu Maroviću za nogom. Imali su i gosti svojih šansi iz polukontri, no Sloga je zasluženo došla do nove pobjede.

Napomenimo da je prije utakmice, minutom šutnje odana počast žrtvama Vukovara i Škarbnje.

Sloga sutra dočekuje GOŠK u Mravincima

U 11. kolu 1. ŽNL Split, Sloga će kod kuće u Mravincima, dočekati NK GOšk iz Gomilice. GOŠK je ovu sezonu solidno otvorio, te se nalazi na 4. mjestu sa 3 boda više od Sloge. Sloga bi sa mogućom pobjedom dostigla NK GOŠK, a što bi i značilo nastavku prebližavanja gornjem djelu ljestvice. U prošlom kolu Sloga je odigrala neriješeno u Omišu odigravši 1:1, dok je GOŠK kod kuće uvjerljivo nadvisio NK Hvar sa 6:1. Sigurno će nas očekivati teška utakimica, no vjerujemo kako će Sloga i dalje nastaviti pozitivan niz.
Također napominjemo, da dogovorom klubova, utakamica će se održati sutra, u subotu, sa početkom u 13:30 sati!

11.kolo 1. ŽNL Split – sezona 2017/18
Subota, 18.11.2017.g u 13:30 sati
Igralište “Glavica” – Mravince
HNK Sloga (Mravince) – NK GOŠK (K. Gomilica)

Omiš i Sloga podijelili bodove! Omiš – Sloga = 1:1

Nogmetaši Sloge su u 10. kolu 1. ŽNL Split gostovali u Omišu, te odigrali neriješeno, 1:1 protiv domaćina. Sloga je pred kraj prvog poluvremena, u 40. minuti preko Ivana Boke došla u vodstvo od 0:1, no nažalost, u finišu utakimce domaćini su preko Duje Bilića u 80. minuti izjednačili na konačnih 1:1.
Sloga će u sljedećem kolu kod kuće dočekati NK GOŠK, koji trenutno ima 3 boda više od Sloge na ljestvici.

Sloga u 10. kolu gostuje u Omišu!

Nogometaši Sloge će u 10. kolu 1. ŽNL Split gostovati u Omišu kod istoimenog domaćina! Omiš je prošle sezone igrao 3. HNL-jug, te je skupa sa Orkanom, Zmajom i OSK-om ispao iz tog ranga natjecanja. No, nisu bajno startali u 1. ŽNL. Tako da nakon 9 kola imaju 10 bodova, te su trenutno 12. na ljestvici. U prošlom kolu su ubilježili vrijednu pobjedu na Hvaru svladavši Hvar sa minimalnih 0:1, i time pobjegli sa začelja tablice. Sigurno im je ta pobjeda donijela samopouzdanje pred sutrašnji ogled sa Slogom, no i Sloga je u prošlom koluj ubilježila pobjedu protiv Postira od 3:1, a igrači i trener Siniša Jalić vjeruju da mogu nastaviti pozitivan niz , te sa nova tri boda približiti se gornjem vrhu ljestvice. Bez obzira na sve, očekuje nas jedna prava prvenstvena utakmica!

Vrijedna pobjeda! Sloga – Postira = 3:1

Nogometaši Sloge su u 9. kolu 1. ŽNL Split, uspjeli svladati Postiru-Sardi sa 3:1, te sa tri nova boda opet se vratiti u gornji dom ljestvice! U fer i korektnoj utakmici, Sloga je zasluženo pobijedila iako je čekala na pobjedu do samog finiša utakmice. Mario Marović je u 21. minuti doveo Slogu u vodstvo, no svega 4 minute poslije, gosti preko Bajića izjednačuju na 1:1. I tek pred kraj utakmice u 82. minuti, Toni Katić postiže za ponovno vodstvo Sloge za 2:1, da bi Maloča minutu prije kraja i potvrdio konačnih 3:1 te time osigurao važnu pobjedu Sloge!

U sljedećem kolu, Sloga gostuje u Omišu protiv istoimenog domaćina!