6 “komada” i OSK-u! Sloga – OSK = 6:1!

U osmini finala Županijskog kupa, Sloga je u Vranjicu na umjetnoj travi svladala OSK-a sa visokih 6:1! U prošlom kolu “nastaradao” je Jadran iz Supetra sa 6:0, a danas su igrači Sloge opet bili odlično raspoloženi, pogotovo Mario Marović koji je postigao čak 4 zgoditka! Kao i u prvoj utakmici, Sloga je već na poluvremenu stekla veliku prednost od 3:o, preko dvostrukog strijelca Marovića i Vrgoča. Gosti u 60. minuti iz jedanaesterca preko Bašića smanjuju na 3:1, no to nije nimalo pokvarilo odličnu igru domaćina, te u finišu utakmice postižu još 3 zgoditka. Opet je dvaput zabio Marović te jednom Katić!

Sa uvjerljivh 12:1 u dvije utakmice Kupa, Sloga jako dobro izgleda pred nastavak sezone sljedeće nedjelje, kad kod kuće dočekuju Mladost iz Prološca koja je trenutni na diobi prvog mjesta sa Uskokom. Što se tiče četvrtfinala Županijskog Kupa, ono je na rasporedu tek 25.04.