27. kolo: Neretvanac – Sloga = 1:2!!

Nakon šokantnog poraza od poslijednje Uranie u prošlom kolu, Sloga na neugodnom gostovanju u Opuzenu donose u Mravince velika 3 boda. Spektakularno su odigrali drugo poluvrijeme koje su naši momci igrali s igračem manje i bacali se na glavu za svaku loptu. Došli smo u vodstvo u 76. minuti golom Simpsona iz 11-erca. A u 82. min nakon teške ozljede i pauze od 5 utakmica u igru ulazi Mario Marović. 5 minuti nakon toga domaćini su izjednačili na 1:1 nakon gužve. I kada su svi mislili da će biti kraj susreta i podjela bodova, u 93. minuti na scenu stupa “Mravinska veza”. Kadet Petar Mišević fenomenalnim ubačajem iz kuta ubacuje našem kapetanu Mariu Maroviću koji sam među više igrača Neretvanca zakucaje loptu u gol za veliku pobjedu od 1:2 u Opuzenu.
Čestitamo našem treneru Ivanu Matiću i njegovom stručnom stožeru na ovoj slatkoj pobjedi, a u sljedećm kolu ove srijede već, Sloga kod kuće dočekuje Zmaj.